0(312) 504 01 83 - 0(553) 014 60 60

Sosyal Medyada Biz}

Ücretsiz Keşif
Türkiye' nin her noktasında bir telefon kadar uzaktayız.
Ücretsiz Keşif Talep Edin

Polyurea Fiyatları

Polyurea Fiyatları

Polyurea fiyat ları, ham madde, uygulama, zemin kaplamaları ile ilgili açıklayıcı bilgilendirmeyi aşağıdaki makalemizde bulabilirsiniz.

Polyurea Fiyat ları Nedir? Nasıl Belirlenir?

Polyurea fiyat ları ile ilgili standart bir fiyatlandırma yapmanın mümkünatı yoktur. İstenilen kalınlık, zemin durumu, uygulamanın yeri ve uygulama metrajı gibi etmenler fiyatları etkilemektedir.

Polyurea, saf ve hidroizolasyon kaplama malzemesi olarak en düşük ortalama 2 mm üzerinden fiyatlandırma yapmaktayız. Polyurea fiyatlandırmasında metraj ve zemin durumu gibi etkenler belirleyici konumdadır. Belirtilen etmenlere göre polyurea kaplamasın da ortalama fiyatlar en düşük 14,00 EURO olmak üzere, en yüksek 23,00 EURO‘ dur.

Poliürea Kaplama Fiyat Listemiz

polyurea fiyatları nedir

Saf polyurea ile 2 mm kaplama üzerinden, beton zeminler için hesaplama:

 • 100-300 m2 arası tamamlanmış polyurea kaplama fiyatı:  23,00 EURO+KDV
 • 300-600 m2 arası tamamlanmış polyurea kaplama fiyatı:  20,00 EURO+KDV
 • 600-1200 m2 arası tamamlanmış polyurea kaplama fiyatı:  18,00 EURO+KDV
 • 1200-3500 m2 arası tamamlanmış polyurea kaplama fiyatı:  16,00 EURO+KDV
 • 3500-5000 m2 arası tamamlanmış polyurea kaplama fiyatı: 14,00 EURO+KDV

Fiyatlandırmayı Etkileyen Unsurlar Nelerdir?

Polyurea fiyatlandırmasını  makalemizin başında belirttiğimiz ibareler haricinde farklı sebeplerde değiştirebilir. Bunların başında kullanılan ham madde kalitesi ve harcanılan sarfiyatlar gelmektedir.

Ham Madde Kalitesi:
Polyurea Kalitesi

Ham maddenin kalitesi polyurea kaplamanın bitmiş uygulama fiyatını doğrudan etkiler. Saf ve hibrid olarak ham maddesi satışa sunulan polyurea malzemesi uygulamalarda fiyat farkı oluşturabilmektedir. Günümüzde saf polyurea nın kilogram fiyatı 4,20 EURO+KDV iken, hibrit polyurea nın kilogram fiyatı 3,00 EURO+KDV dir. 2 mm kalınlık için kullanılacak malzeme sarfiyatını 2,20 kilogram olarak değerlendirdiğimizde m2′ de 3,10 EURO fiyat farkı oluşmaktadır. Bu etken direkt olarak fiyatı ve polyurea nın kalitesini etkilemesinden ötürü fiyat rekabeti doğurabilmektedir. PANLEO olarak hiç bir projemizde hibrit polyurea kullanmamaktayız. 

Astar Kalitesi

Polyurea kaplama öncesi kullanılan astarın kalitesi ve sarfiyatı fiyatı doğrudan etkiler. Epoksi, nem bariyerli epoksi ve poliüretan astar olmak üzere kullanılan astar çeşitleri bulunmaktadır. Polyurea uygulamasından önce zemin durumu ne olursa olsun nem bariyerli epoksi astar kullanımı malzemenin ömrünü uzatmaktadır. Diğer malzemeler ile uygulama yapıldığında m2′ de 1,25 EURO gibi fiyat farkı oluşmaktadır. PANLEO olarak tüm projelerimizde nem bariyerli epoksi astar kullanmaktayız.


Fiyat Değerlendirmesi

Makalemizde bahsettiğimiz hususlardan ötürü m2 fiyatlarında 4,50 EURO fiyat farkı olduğu görülmüştür. Taleple bulunulan yüksek metrajlı projelerde genellikle uygun fiyatlı uygulamacı tercihi, projenin hüsrana uğramasının en büyük nedenidir.

Projeleriniz hakkında detaylı bilgi edinmek, keşif talebinde bulunmak için tarafımıza ulaşabilirsiniz.

 

75 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM

 1. Tahir Kutluca dedi ki:

  Bilgilendirici açıklayıcı bir makale olmuş site teras ve havuzumuzda kaçaklar var öncelikli tercihimizsiniz fiyat farkları hakkında bilgilendirdiğiniz için ayrıca teşekkür ederim

 2. Halil dedi ki:

  120 m bir dam izolasyonu için toplam kaç TL çıkar?

  1. polyureatr dedi ki:

   Merhaba,
   120 m2′ lik beton zemin polyurea uygulamasını KDV dahil 21250 ₺ bedel karşılığında yapmaktayız. Sorularınız için whatsapp destek hattımızdan ulaşabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

WhatsApp WhatsApp Destek Hattı