0(312) 504 01 83 - 0(553) 014 60 60

Sosyal Medyada Biz}

Ücretsiz Keşif
Türkiye' nin her noktasında bir telefon kadar uzaktayız.
Ücretsiz Keşif Talep Edin

Polyurea Makinası

Polyurea Makinası

Polyurea makinası, gerek polyurea, gerekse poliüretan sistemlerin spreyle uygulaması için üretilmiş özel bir makinadır. Bünyesinde barındırdığı ekipmanlar ile ham maddeleri hacimsel olarak eşit oranda birbirine karıştırır. Yüksek performans püskürme yöntemi ile kusursuz izolasyon ve polyurea kaplamaya olanak veren reaktör makinasıdır.

Polyurea Makinası

Polyurea makinası

 

Polyurea reaktör makinesi ön ısıtıcılar vasıtası ile malzemeyi 70-80° ısıtır. Isıtılan polyurea malzemesi hidrolik pompa ve pistonlar vasıtası ile yüksek basınçlı olarak hortumlara sevk edilir. Kartsız otomasyon sistemi ile arızaları minimalize eder. Kolay kontrol edilebilen kullanım paneli ve hata alarm modu ile yanlış uygulamaların önüne geçer.

Hortumlara sevk edilen malzeme ısıtmalı hortumlar vasıtası ile ısısı korunarak polyurea uygulama tabancasına yönlendirilir. Burada meydana gelen karışım ile polyurea malzemesi oluşturulmuş olunur.

Polyurea reaktör makinası satış fiyatları ile ilgili bilgi almak için tarafımıza ulaşabilirsiniz. Satış sonrası teknik destek ve eğitim paketi hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Kullanım Alanları

İnşaat, Yalıtım ve İzolasyon Sektörü, Endüstriyel Kaplamalar

13 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

BİR YORUM YAZIN

WhatsApp WhatsApp Destek Hattı